Please disable Ad Blocker before you can visit the website !!!

Szok! Absurdalna wypowiedź w TVN: „Szariat w Polsce nie byłby problemem”

by b.mankowska   ·  3 lata ago  

foto: Piotr Galant/Gazeta Polska

Jednym z gości programu „Dzień dobry TVN” była reżyserka i scenarzystka Joanna Kos-Krauze. Jej wypowiedź odnośnie imigrantów oburzyła nawet prowadzącego! Kobieta stwierdziła, że szariat w Polsce nie byłby problemem, bo w podobny sposób kobiety traktuje… Ministerstwo Zdrowia.

Kos-Krauze dzieliła się swoimi zaskakującymi spostrzeżeniami odnośnie imigrantów. Jej zdaniem Polaków należy przygotować na przyjęcie islamistów, gdyż proces ten jest nieunikniony i nieodwracalny.
 

Mnóstwo tych lęków jest absurdalnie wyolbrzymianych. Rozmawiamy o tym niewłaściwym językiem. Tych procesów nie odwrócimy. Europa zmienia kształt i kolor i nie ma w tym absolutnie nic złego. My musimy się na to przygotować. Przygotować dzieci, procedury – wypaliła reżyserka.

W osłupienie wprowadza kontynuacja wypowiedzi „gwiazdki” TVN, która porównała prawo szariatu do sposobu traktowania kobiet w Polsce.

– Szariat w ogóle nie jest problemem, bo to, co polskim kobietom funduje Ministerstwo Zdrowia, to naprawdę niczym się nie różni od szariatu – powiedziała.

Te słowa oburzyły nawet prowadzącego program Marcina Mellera, który stwierdził, że reżyserka mocno przesadza.

– Nie, nie przesadzaj. Jeżeli wolisz żyć w kraju z szariatem niż w Polsce… – odparł prowadzący.

Tymczasem internauci dają dobre rady reżyserce.

Artykuł pochodzi z tej strony.